Lotto N. 129

Ottavio Maria da San Giuseppe

Trecenta, et decem dubia communi confessariorum

Venetiis, apud Antonium Bortoli, 1704
& ecclesiasticorum utilitati. (155x85 mm). 264 p. Segue, con proprio frontespizio: Interrogationes brevesque responsiones [...] Venetiis, apud Antonium Bortoli, 1705. 603 p. Legatura in piena pergamena con nervi e titolo calligrafico al dorso, mende. Bruniture diffuse, aloni d'umidità, 2 p. staccate
Note di possesso
€ 30,00 / 40,00
Stima