Lotto N. 183

Breviarium romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum

Patavii; Apud Joannem Manfrè, 1751
(135x80 mm) 3 voll.: Pars aestiva, Pars hyemalis, Pars autumnalis
Nel lotto anche: Horae Diurnae Breviarii Romani..., Romae; Ex Typographia Salvoniana, 1740 (155x87 mm) Testo in rosso e nero. Legature coeve in piena pelle con difetti. Tagli dorati. Incisioni, fregi xilografici. Rare fioriture, macchie, bruniture (4)
€ 30,00 / 40,00
Stima