Lotto N. 33

Dionysii Alexandri F. Halicarn. Antiquitatum Rom. libri XI

ab Aemilio Porto Fr. f. recens, & post aliorum interpretationes, Latine redditi, & notis illustrati. Quibus adiunximus H. Glareani Chronologiam cum indice locupletissimo. Excudebat Eustathius Vignon sibi & Henrico Stephano, 1588. In-folio (350240 mm). Legatura in piena pergamena con titolo calligrafico e fregio al dorso, a 5 nervi rilevati. Difetti: menda al dorso, spellature, macchie e fioriture diffuse
€ 30,00 / 40,00
Stima