La Collezione Bucciarelli: libri antichi ed incunaboli

Lotto N. 198

Johann Burkhard Mencke

Dissertationes literariae

Lipsiae: apud Io. Christianum Martini, 1734. In-8° (180x120 mm). [20], 320 p.
...Olim seorsim publicatas, nunc in vnum corpus redegit, et cum sua De Romanorum ueterum stipendiis militaribus dissertatione edidit, Frid. Otto Menckenius, Io. Burch. fil.
Legatura cartonata coeva con titolo calligrafico al dorso, difetti, strappi, staccata al morso anteriore. Forti bruniture
€ 30,00 / 40,00
Stima
Non più disponibile