Lotto N. 227
Antonio Mancini
(1852 - 1930)
Nudo femminile, 1900 circa
sanguigna e matita bianca su carta, in cornice
cm 47,5x31
Provenienza: Collezione Hendrik Willem Mesdag (1831-1915), L'Aia.
Al verso reca cartiglio.
Bibliografia: B.W. Meijer, "Tekeningen als pakpapier: Antonio Mancini Willem Mesdag", in Met open ogen: opstellen door leerlingen en medewerkers van Hans L. C. Jaffé, Amsterdam 1984, pp 184-191; H.Pennock, Antonio Mancini en Nederland, Haarlem 1987, pp. 26. 56, 74