Lotto N. 786

Abraham Ortelius
(1528 - 1598)

Serenissimae Reipublicae Genuensis Ducatus Et Dominii Nova Descriptio

incisione, alcuni difetti e alcuni restauri
foglio cm 46x56, matrice cm 39,5x54
Da: Theatrum Orbis Terrarum
€ 200,00 / 300,00
Stima