Lotto N. 143

Lelio Altogradi

Consiliorum sive responsorum, et rerum super iis indicatarum

Lucae, Ex Typographia Balthassaris de Iudicibus, 1643, 725 p. In-folio (330x235 mm). Legatura in mz. pergamena con titolo calligrafico al dorso, segni d'uso. Cerniere allentate, macchia, lievi gore e qualche fioritura
€ 30,00 / 40,00
Stima