Lot N. 33
Biblia Hebraica
19th Century
Biblia Hebraica, secundum ultimam editionem Jos. Athiae, a Johanne Leusden denuo recognitam, recensita [... ab Everardo van der Hooght. Londini: typis excudebat A. Macintosh, 20, Great New Street. Impensis Jacobi Duncan, Paternoster Row, 1840. Legatura in cuoio, difetti